Jdi na obsah Jdi na menu
 


DT Krajem Oty Pavla 2011

27. 9. 2011

Ota byl pořádán na konci mého šestinedělí, i tak jsem si na Honzovi vymrzela, že chci jít aspoň krátkou trať. Chvíli jsem si říkala, že to je bláznivý nápad a že to nemůžu ujít, chvílema jsem si říkala, že to bude v pohodě (co je to nějakých 25 km?).

Kvůli prckovi jsme nechtěli bydlet v kempu, ale radši jsme byli u našich v Praze. Sice to bylo dost daleko od kempu, ale zase jsme měli zajištěno maximální pohodlí a komfort. A ne tak my, jako Lukášek . . . Avšak to, že jsme museli dojíždět, se nakonec ukázalo jako relativně nepříjemné. Začalo to hned v pátek, kdy byl meeting místo v uváděných 18 hod až v 21. Samozřejmě jsme nechtěli čekat s miminem v hospodě (na zahrádce), když byla vcelku zima, lítaly mraky malých mušek, přebalovat a kojit bych musela tam . . . Tak jsme se informovali o tom, jak to má druhý den být (v kolik bude veterinární přejímka, co start atd.). Pořadatelé nám vyšli vstříc tím, že jsme mohli přijít na vet. přejímku později.

V sobotu jsme se na 9. hod přiřítili na start, odbyli si povinnou kontrolu očkováků a zdravotního stavu psisek a vyrazili. Budili jsme docela zájem :) Honza vezl kočárek a já vedla všechny tři tupky. Hned na začátku nás čekalo nepříjemné stoupání po úzké cestičce, kde Honza musel občas kočárek vést jen po 2 kolech. Holky se těšily, že se bude běhat, ale musela jsem je sklamat. Takže jsem je celou cestu brzdila, co mi síly stačily :) Z Višňové nás čekalo 11 km na přehradu Klíčava (přes Roztoky - Křivoklát - Amalin - V Brdatce - Písky) a stejnou cestou zpět. Trať byla stejná jako předloňský long, takže jsme šli bez mapy (zapomenuta v autě) i bez itineráře (byl u mapy). Naštěstí jsme si cestu pamatovali dobře (hlavně Honza).

Trasa měla celkem 22 km, šli jsme ji 6 hodin. Já jsem se vrátila naprosto hotová (z brždění psisek), Honza vysmátej, Uzi a Wendy trochu znuděné (krátká trať) a jediná Tara byla stejně utahaná jako já (ale na rozdíl ode mě už druhý den byla vysmátá). Po návratu jsme poseděli na zahrádce v hospůdce, najedli se, napili, pokecali s pár lidma a těšili se na další známé tváře, které uvidíme při vyhlašování. Spokojeně jsme odjeli do Prahy.

Vyhlašování mělo být v neděli po obědě, takže jsme měli v plánu být na místě ve 12 hod. Ale už cestou na místo volala Honzovi kamarádka, že vyhlášení už proběhlo a že má naše diplomy. Tak jsme se rozdělili - já jela s holkama a prckem domů, a Honza jel ještě do kempu, aby vyzvedl diplomy a odvezl další kamarádku, které jsme slíbili odvoz. Bylo to mrzuté, protože kdybychom věděli o změně času, mohli jsme dojet bez problémů. No co se dá dělat.

Fotky jsou tady